[ Galaxy Forces Revival ]   (by Kobi & Witamaster)
-
| Menu |
-
NE 1.0

-
| GF |
-
Project

 
 
-
| Galaxy Forces |
-

 

News

 
 

Kiedyś wszystkie cywilizacje współpracowały ze sobą… Dzieliły się one osiągami technologicznymi i wymieniały zasobami ze swoich pokaźnych kolonijnych zapasów. Kto mógł jednak przypuszczać, że rasa Ami - jedyna zdolna do produkcji kryształów - tak postąpi? Zdawało się, że będzie to tylko krótkotrwała walka z cywilizacją Tron o wpływy na planecie Galeon.
Kto mógł przewidzieć co z tego wyniknie? Przecież dwie dekady pokoju i przyjacielskich relacji nie mogą tak szybko pójść w niepamięć… Wojna rozprzestrzeniła się szybko na wszystkie znane galaktyki. Nawet najbardziej pokojowe cywilizacje musiały walczyć. Walczyli i ginęli... Wszystko przez jedną rasę, która chciała powiększyć swoje terytorium...Byłeś zaledwie kadetem kiedy to piekło się rozpętało, ale pamiętasz, jak razem z tatą opuszczałeś rodzinną planetę i udawałeś się w nieznane walczyć o przyszłość dla swoich dzieci. Ludzka cywilizacja, uważana była najsłabiej rozwiniętą. Była też najmłodsza, ale chęć życia w człowieku nigdy nie zmalała. Część ludzi zdołała się ukryć. Jeszcze inni wykorzystali maksymalnie swoje umiejętności przetrwania i przy sporej dozie szczęścia przeżyli wyniszczające walki. W końcu międzygalaktyczna wojna się skończyła. Większość mniejszych ras zostało na zawsze wymazanych z dziejów świata... Rasa Ami, ta która rozpoczęła walki zniknęła za tunelem czasoprzestrzennym, który tylko oni potrafią otworzyć. Tron natomiast zaszył się w najdalszym zakamarku znanego świata, niedostępnym dla ludzi. W ten sposób zostaliśmy sami we wszechświecie… W końcu możesz wrócić do domu.

Pamiętasz dobrze te piękne, wysokie wieże unoszące się nad miastem, widoczne z daleka. Pamiętasz majestatyczne krążowniki nad Centrum Dowodzenia. Pamiętasz żołnierzy w galowych mundurach. Elitę, która nie bała się niczego. Pamiętasz monumentalną bibliotekę zawierającą całą wiedzę Twojej cywilizacji. Pamiętasz...

Zamiast tego spotykasz gruzy miasta, w którym się wychowałeś. W powietrzu dostrzegasz zaledwie kilka myśliwców, a weterani w galowych mundurach zostali zastąpieni niedoświadczonymi smarkaczami, którzy ledwo potrafią odróżnić właściwy koniec pistoletu. Z pięknej biblioteki nie zostało nic. Nie ostał się kamień na kamieniu, cała wiedza ludzkości umarła...Podnieś wysoko czoło i wejdź między ocalałych! Jesteś jednym z nielicznych, którzy walczyli i przeżyli! Jesteś tym, którzy może poprowadzić resztę ocalałych! To właśnie Ty musisz poprowadzić ludzkość!

Wiemy, że nie będzie łatwo, ale Ty dasz rade!
Nie ma już galaktycznych sklepów pełnych surowców, musisz przypomnieć sobie opowieści dziadka jak to on handlował z innymi.
Musisz też zacząć sam wydobywać większość niezbędnych surowców.
Stwórz kadrę osób, które zaczną od nowa opracowywać technologie.
Zaawansowana broń nie jest już dostępna tak jak kiedyś. Możliwe, że będziesz musiał sam ją wytworzyć!
Być może w dawnych koloniach innych cywilizacji znajdziesz coś użytecznego?
W końcu, udaj się w pościg za wielkimi cywilizacjami, które zniszczyły cały znany świat. Niech nie myślą, że mogą się schować w nieosiągalnych dla nas galaktykach! Ludzie dotrą wszędzie.

Do roboty!

To właśnie dzięki tobie rasa ludzka się ODRODZI!

 
 
Registered today: 0 
 
 
Revival
 
-
| Chat |
-

desmond: beta ubita

Post a message >>


-
| Hosting zapewnia |
-

vps

SimpleVPS.pl

© Copyright by GF NE Team! | Random code generator